1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-21, 20:26   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30, czytam Cie i placzę.
Ja jakos sie trzymam,zrobilam duze zdjecie Męża,wstawilam do ramki,postawilam na Jego kanapie... Nocami snie o Nim,czasami strasznie realnie Go czuje. Nie odpuscilam Go od siebie chyba tak do konca. Co jeszcze. Ogladajac filmy placze na scenach milosnych. Brakuje mi wszystkiego! Koszmarnie brakuje!
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-20, 10:15   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30, jak sie czujesz?
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-24, 11:38   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30, wiesz,kilka dni po pogrzebie meza tez mi sie snilo ze jest szczesliwy,bo sie usmiechal. Tylko nic nie mowil. Ale pozniej mi sie snilo ze mowi ze wie ze zmarl i plakal. Teraz przychodzi tak jak za zycia,ani zbyt wesoly ani zbyt smutny. Wierze ze jest Mu TAM spokojnie. Nie tak mi TUTAJ....
Pozdrawiam Ciebie i przytulam.
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-23, 13:48   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30, jak sie czujesz?
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-20, 11:04   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30, niedowierzanie bedzie trwalo bardzo dlugo,nawet kilkanascie lat. Placze razem z Tobą ...
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-19, 10:47   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30 napisał/a:
Dziękuję Wam.

Jakaś część mnie wciąż nie może w to uwierzyć. Chyba załamanie dopiero przyjdzie. Na razie jestem silna, pocieszam dzieci, skupiam się na załatwianiu formalności, nie pękam. Ale pęknę, wiem. Na razie chyba jestem zszokowana tym, jak błyskawicznie to się wszystko stało.

przede wszystkim wyrazy wspolczucia,Tatko Kai spij spokojnie [*]
Masz racje. Pekniesz. Przychodza chwili wspomnien i refleksje i wtedy zdajesz sobi sprawe ze bliskiej osoby juz nie ma. Boli to strasznie. Jak bys nie chciala nie myslec o tym a i tak najdzie fala smutku i nakryje cala. Mi sie wydawalo ze pokonam ten smutek i bol. Tu, jak na zlosc pojawila sie "zyczliwa" osoba ktora w tak ciezkim dla mnie czasie swoja nienawiscia do wszystkich ludzi (do mnie tez) poprostu mnie uziemila i zachwiala i tak zachwiana teraz psychike.
Kai kochana, nie pociesze Ciebie ze bedzie lzej. Ale Ty masz rodzinke przy sobie. Nie dadza Ci sie smucic zabardzo. Obowiazki czesciowo pochlona Twoja energie i to dobrze. Straj sie byc przy mamie (o ile to jest mozliwe). Ona zostala teraz sama (po mimo ze ma Was). Trudno to wytlumaczyc. Ale wdowa (wiem z wlasnej autopsji) odczuwa osierocenie chyba inaczej niz dorosle dzieci,ktorzy stracily rodzica (moge sie mylic).
Jak bys potrzebowala sie wygadac-pisz na PW. |przytula|
  Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Lena W.

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 19879

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-18, 11:12   Temat: Rak przełyku, nie będzie operacji
Kai_30 |przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group